Květen 2007

Svobodná volba

9. května 2007 v 15:51 | Mary |  Twincest - jednodílné
Svobodná volba

Bylo nad ránem. Pomalu začínalo svítat, ale ve velkém pokoji byla díky zataženým závěsům neproniknutelná tma. Jediným zdrojem světla v místnosti byla malá stolní lampa, avšak ani ta nebyla natolik silná, aby osvětlila celý pokoj, a vyzařovala pouze úzký okruh měkkého žlutavého světla. Chlapci, sedícímu v pohodlném křesle přímo u ní, to však nevadilo. Vlastně ho to vůbec nezajímalo, měl jiné starosti.
Hlavu měl opřenou o vysoké opěradlo křesla a zpod přivřených víček mu neslyšně kanuly slzy. K hrudi si pevně tiskl nějaký předmět.
Po chvíli otevřel oči a podíval se na fotografii ve svých rukách. Nešťastně si prohlížel tvář člověka, který mu byl ze všech nejbližší. Kterého miloval jako nikoho jiného. Pomalu, jako by si chtěl vrýt do paměti každý detail jeho obličeje, sjížděl pohledem po jeho tváři. Znovu a znovu si prohlížel ty čokoládové oči, do jejichž hlubin se tak rád nořil, tváře, tak neskutečně jemné a hebké, plné rty, které s takovou chutí líbal.
Váhavě přejel prstem po fotografii. Tolik toužil po tom, aby tu teď byl s ním, toužil po pouhé jeho přítomnosti, po jednom jediném objetí. Sevřel by ho v náruči a pustil až po tom, co by slíbil, že navždy zůstane s ním, že ho nikdy neopustí.
Znovu zavřel oči. Přál si, aby to, co se stalo před několika hodinami, byl jen sen. Jen další z jeho nočních můr. Aby se probudil a zjistil, že nic z toho, co se stalo, není pravda. aby všechno bylo jako dřív.