Pro a proti loňského roku

27. června 2008 v 15:18 | Mary |  Jenom já
Pro a proti loňského roku
Heh, přiznám se, že poslední dobou jsem celkem zanedbávala rubriku My life. A i když jsem do ní během roku docela pilně přispívala (aspoň doufám), není tam samozřejmě úplně všechno. Takže se snažím sepsat seznam toho, co školní rok 2007/2008 dal a vzal. Včetně minulých prázdnin :D
Zde je výčet mých úspěchů a neúspěchů, ať už ve škole nebo osobním životě

1) Prázdniny jsem začala ne zrovna moc originálně. Rozlučkový večírek 9.A by se dal klidně přejmenovat na party s mottem: "Kdo je víc opilý než já, vyhrál." :D zpila jsem se pod obraz (To bych vám asi neměla říkat, že? Teď přijdete o veškeré iluze o mé bezúhonnosti!) a od ztráty nevinnosti mě zachránila kamarádka, která mě docela brutálním způsobem shodila na zem, když jsem se plazila po jednom klukovi. Tímto jí děkuju.
2) Nic mi nebylo. Ale tři spolužáci mi psali, jestli žiju. Zpráva o tom, jak jsem se chovala sice neobletěla svět, ale všechny moje známé jo. Všichni se mě ptali, jestli je to pravda, i když to věděli. A já jsem se další týden tak nehorázně styděla za svoje chování, že jsem nešla ani na slučák.
3) Dívala jsem se s kámošem na Kriminálku Miami. Já jsem byla doma, on byl doma a komentovali jsme to přes SMSky. Půlka kreditu v háji.
4) Strávila jsem týden na dovolené s rodiči. Už nevím, kde jsme byli, ale prej se mi tam líbilo.
5) První školní den! Zvládla jsem devětadvacet nových spolužáků, asi patnáct profesorů a první burzu učebnic. Málem jsem umřela hlady, protože jsem si doma zapomněla svačinu.
6) Seznamovák. Hráli jsme polštářovou bitku. Skoro celou dobu pršelo a ti dva potřeštěnci, co tam byli s náma, nás nutili lozit po laně a běhat potokem. Po tom, co nám profesor pověděl pohádku na dobrou noc, jsem byla tak vyděšená, že jsem v noci měla první noční můru po několika letech.
7) Konečně jsem zjistila, kdo se jak jmenuje. Taky jsem přišla na to, že jedna spolužačka chrochtá, když se směje.
8) Pochopila jsem systém omluvenek a zjistila, proč je nutné dívat se den předem na nástěnku, kam se píše suplování.
9) Byla jsem služba! Naštěstí jenom tři dny a to zrovna nikdo nechyběl, takže jsem vlastně jenom myla tabuli. Díkybohu.
10) Bez žlutého zvýrazňovače nemůžu žít, tahám ho všude s sebou.
11) Můj blog slaví první narozeniny.
12) Jsem šťastná, dožila jsem se vánoc. Během prázdnin jsem musela sesmolit tři slohovky. Každou na jiné téma a v jiném jazyce.
13) Zjistila jsem, že jsem asi mírně schizofrenní. Trochu rozdvojená osobnost, přičemž každá se jmenujeme jinak. Já mám dvě já! Těší mě. Jenom je těžký potřást si rukou.
14) Poprvé v životě jsem měla trojku na vízo. Ze zemplu. Nemám toho chlapa ráda, nemá vůbec žádnou fantazii.
15) Jsem nešetrně obviněna z ukecanosti. Prý neumím zavřít pusu. Údajně vinná ve všech bodech obžaloby. Nevím, co je na tom pravdy.
16) Oznámila jsem mamce, že jím za dva. Málem mě zabila, než jsem jí stačila vysvětlit, že tím myslím mě a moje druhé já, na které svádím svoje průšvihy a morální poklesky. Příště už jí asi něco takového neřeknu. Ne těsně před večeří.
17) Zrušen twincest blog. Měla jsem náběh na infarkt myokardu. Než jsem umřela, byl blog zpátky, v novém.
18) Lyžák. Ten už jsem tady někde popisovala, ne? Týden na horách, lyžování prakticky bez sněhu, karneval. Šla jsem za mafiána. Jmenovala jsem se Matylda. Třídní mi oznámila, že patřím do kabaretu. Nikoho jsem nezabila. Sebe taky ne.
19) Dožila jsem se svých sladkých šestnáctin. Stejně pořád nemůžu pít.
20) Chemikářka mi hrubě vmetla do obličeje, že podle toho, jak se chovám, jsem musela být někde na Marsu. Horší se mi prospěch ve všech předmětech.
21) Konečně jsem pochopila, že pokud se chci nějakým způsobem dohrabat k maturitě, měla bych se začít učit. Ale nezačala jsem.
22) Potkala jsem kluka, s kterým se nebavím už od páté třídy. Bavili jsme se, fotili se a bylo to fajn. Za týden jsem ty fotky našla na internetu.
23) Hrůzné poznání. Matka mé milé profesorky chemie bydlí v našem paneláčku a profka ji sem chodí navštěvovat. Vždycky, když v pátek někam jdu, potkávám ji na schodech.
24) Třídní schůzky. Mamina se dozvěděla, že prý v hodinách chemie spím. Není to pravda, naprosto nepodložené tvrzení. Bez důkazů.
25) Byla jsem s kamarádkou na návštěvě na základce. Dvacet minut jsme se bavily s učitelkou přírodopisu. Ani jednou nám nenadávala. Jsem v šoku.
26) Máme podezření, že tři profesoři od nás ze školy spolu spí. Všichni zaráz.
27) Napsala jsem Hráče se smrtí. Jsem na sebe hrdá!
28) Propadám ze zeměpisu. Nevadí, jsem flegmatik. A profesora stejně nemám ráda.
29) Oznamuju bývalé spolužačce, že nejsem emo, ale satanistka. Odteď to budu říkat všem, kteří si troufnou zeptat se.
30) Hádka s taťkou. Co sakra způsobuje globální oteplování? Nemůžeme se dohodnout.
31) Jsem vyděšená. Pan G., profesor biologie, má celou hodinu rozepnutý poklopec!
32) Zjišťuju, že nevím, co bych měla studovat. Na doktořinu nemám nervy, na právničinu srdce a na politiku žaludek. Asi skončím maturou. Jestli aspoň to.
33) Lucikova oslava narozenin. Nebudu víc rozebírat :D
34) Píšu slohovku do angličtiny. Recenze k filmu Zkrocená hora. Můj výtvor se profesorovi zřejmě líbil, protože mi dal jedničku na vysvědčení.
35) Můj oblíbený profesor odchází ze školy! Nabízí nám, abychom mu příště, až ho potkáme, tykali. Uvidíme. Na rozloučenou mu děláme dárek. Srandy kopec.
36) Jsem pochválena za svoji nulovou absenci. Copak já můžu za to, že mi rodiče odmítají psát omluvenky, pokud nemám čtyřicítku horečku?!
37) Ze zeměpisu mám nakonec čtverku. Mamka to neřeší, radši bude flegmatik. A já taky.
Tak, pro ty, co to dočetli až sem (takových asi moc nebude) ještě závěrečný moudro:
Něco končí a něco začíná… Tak ať to, co začíná, je hezčí než to, co končí :D
Hezký prázdniny přeje Mary
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama