Říjen 2008

Doktor

25. října 2008 v 13:40 | Mary |  Jednodílné slashe
Tak tady máte moji další jednodílovka. Tentokrát na Dr. House, což je můj oblíbenej seriálovej doktor. Přiznám se, že psát ho, byl fakt zážitek :D Tak snad se vám to bude aspoň trochu líbit.


Pairing: House/Wilson


Mary

Osudové rozhodnutí

17. října 2008 v 16:41 | Mary |  Drabble
Tak tohle mě napadlo, když jsem na tabuli zahlédla čtyři naprosto obyčejná slova. Nebrat vážně! :D
Mary

Osudové rozhodnutí

Zadaná slova: devět, Gruzie, duchovní, letní, sbírat (zadávala profesorka češtiny)

Tom už dlouho přemýšlel, proč se najednou cítí v bratrově náruči poněkud nepatřičně. Nevěděl, čím to je, ale nějak ho těch devět let mileneckého soužití s Billem zmáhalo. Ne že by ho neměl rád - on ho miloval - ale byli spolu dlouho. Až příliš dlouho.
Ale stačila jedna letní dovolená, aby si uvědomil, co je špatně. Ten týden v Gruzii, během kterého sbíral zkušenosti a snažil se utřídit si myšlenky, byl pro něj zlomovým. Stačil týden, aby si konečně přiznal to, před čím odjakživa zavíral oči. Už věděl, co v životě chce, znal svůj osud. Stane se duchovním!
Bill se zblázní…

Dobrý nebo špatný

14. října 2008 v 19:23 | Mary |  Twincest - jednodílné
Tady máte tu slibovanou povídku, takže snad se vám bude líbit… aspoň trošku… ne?
Mary


Noc, ten tichý nepřítel

13. října 2008 v 20:48 | Mary |  Povídky
Zde je. Povídka, kterou jsem si zamilovala. Povídka, kterou jsem psala od srdce. Povídka, do které jsem vložila nejen svoje pocity, ale i kousek vlastního já. Povídka, do které jsem dala své srdce… a přece není o mně.

MaryNávrat ztracené dcery

13. října 2008 v 20:46 | Mary |  Něco jako deníček
Omlouvám se za dlouhodobou nepřítomnost. Měla jsem velké, opravdu velké potíže s mým milým počítačem. Já osobně tomu moc nerozumím, tyhle technické záležitosti jdou tak trochu mimo mě. Měli jsme hodně poruchový internet, pořád nám to vypadávalo, tak se bratranec rozhodl, že se na to podívá. Přeinstaloval nám komplet všechno, strávil nad tím skoro celý den a nakonec to stejně bylo k ničemu, protože se počítač zřejmě rozhodl s námi nespolupracovat a fungoval ještě míň než předtím. Jo… bylo to nadlouho. Celkově se to předělávalo natřikrát, pak ještě znovunahrávání všeho, co jsem měla v PC uložené, protože bylo úplně všechno pryč, smazané… prostě hrůza. Ale teď už by mělo být všechno v pořádku, zdá se, že krize je definitivně zažehnaná, takže se můžu zase vrhnout na psaní. Hurá.
Chtěla bych vám to strádání (teda aspoň doufám, že jste moje povídky postrádali) trochu vynahradit, takže vám během pěti minut přidám povídku, kterou jsem si pracně sepisovala na papír, když jsem byla sprostě odtržena od světa internetu. Další, krátká twincestní jednodílovka by měla přibýt někdy během zítřka.
Mimochodem, teď přichází varování. Z mého pera by časem měl vyjít úplně nový slash, fanfic na Dr. House. Zatím je to teda ještě spíš polotovar než dokončené dílko, ale snad to vyjde. Už brzy.
Zatím se loučím. Mějte se hezky.
Mary