Únor 2009

Sine anima 2 - V hodinách i mimo ně

25. února 2009 v 19:00 | Mary |  *FF - Sine anima
Omlouvám se, že tenhle díl přidávám až teď, i když už ho mám pár dní napsaný, ale měla jsem malý problém s technikou. V sobotu jsem si ještě s úsměvem na rtech a slzama v očích dočítala posledních několik kapitol Rozbřesku (finální díl Twilight série) a v neděli už počítač nejel. Vůbec. Umřel, aniž mě varoval. Takže až dneska.
Vím, že v poslední době dost flákám jednodílové povídky, soustřeďuju se na tuhle a na Samotu u lesa. Ale vám, kteří zbožňují Carlislea stejně jako já (to nebyla ironie, Carlisle je můj oblíbený upír, v peněžence mám jeho fotku a v podstatě ho platonicky miluju), může být útěchou, že mám v plánu jednorázovku z jeho pohledu. Časem to sepíšu.
Tento díl ještě patří k takovým těm úvodním, rozjede se to až příště.
Mary


Sine anima 1 - Poznej svého nepřítele

18. února 2009 v 19:25 | Mary |  *FF - Sine anima
Takže tady máte první díl mojí nové povídky. A hned je tady náznak nějakého páru :D No jo, láska a upíři vládnou světu.
Tak snad se to někomu zalíbí.
Mary

Sine anima prolog - Osamělá procházka

15. února 2009 v 14:02 | Mary |  *FF - Sine anima
Tak co, jak jste prožili Valentýna? Já osobně jsem jako naprosto spokojený single nejen s nikým neslavila, ale dokonce jsem si sedla ke stolu, vzala papír a tužku, soustředila se na jeden můj oblíbený pár a sesmolila úvodní dílek ke slibované Twilight povídce.
Tak bych vám k tomu měla asi něco říct, že? Název Sine anima pochází z latiny a znamená "bez duše" - zdálo se mi to docela výstižné :D Hlavní dějová linie bude v podstatě stejná jako v knize, pairing samozřejmě Bella/Edward. Příhody a okolnosti budou jiné, zatím nevím přesně, co z toho vyleze. Ale snad se vám to bude aspoň trochu líbit. Byla bych moc vděčná za komentáře.
Mary

Básnička

9. února 2009 v 20:21 | Mary |  BÁSNIČKY?
Po dlouhé době zase nějaká básnička. A slovo "nějaká" ji myslím vystihuje docela dobře. Psáno ve zvláště slabé chvíli, kdy člověk přemýšlí nad tím, co udělal nebo neudělal, co bylo správné a co měl udělat jinak… vzniklo tohle. Femslash. Nějak jsem si je poslední dobou oblíbila.
Mimochodem, poslední dobou docela dost přemýšlím o jedné povídce. Mohla by to být i vícedílovka, FF na Stmívání… tak snad se tady časem objeví. Neskutečně jsem si tenhle fandom oblíbila. Dalo by se říct coming soon? :D
Mary


Kočky vždycky dopadnou na všechny čtyři

4. února 2009 v 18:11 | Mary |  Jednodílky
Jak jste přežili konec ledna? U nás to nakonec nebylo až tak hrozný, jak jsem se obávala, nejen, že jsem z ničeho neproletěla, dokonce mě třídňas pochválil, že jsem si zlepšila průměr. Mamka jeho nadšení samozřejmě nesdílela, na její dotazy, jak můžu mít trojku z biologie, když jsem se jí nedávno v záchvatu sounáležitosti svěřila, že uvažuju o medicíně, jsem se vymluvila na to, že mě kytičky nebaví (což je mimochodem pravda). Je to jednodušší než zdůvodňovat to tím, že je profesor debil. :D

No, tak k vykecávce o vysvědčení (jo, je to blbý téma, přiznávám, a navíc to píšu místo toho, abych dělala referát), vám tady přidám povídku, napsanou nedávno, speciálně pro ni musím vytvořit novou kategorii. Ale nevadí. Třeba jich časem bude víc takových, uvidíme.

Pairing: On/Alice. Tak snad se vám to bude aspoň trochu líbit.

Mary