Duben 2009

Zemřít pro lásku

25. dubna 2009 v 16:38 | Mary |  Slashe

Tak, po dlouhé době pro vás mám zase nějakou songfiction, která by snad mohla potěšit ty, kteří stejně jako já fandí páru Edward/Carlisle.
Za Carlislea se v této povídce omlouvám. Vážně ho zbožňuju, i když tady to není až tak vidět.
Mary


Podzimní loučení

20. dubna 2009 v 18:28 | Mary |  BÁSNIČKY?
Mé naděje jsou zklamány! Náš tělocvikář chodí s profesorem společenských věd. Totiž na badminton. Aspoň to teda tvrdí. :D
A teď k básničce. Psáno jak jinak než během několika trochu volnějších minut ve škole. Taková malá, malinkatá, v podstatě úplně nepatrná fanfic na mé milované Stmívání. Takže snad…?
Mary

Lovecká vášeň

19. dubna 2009 v 15:07 | Mary |  Jednodílky

Tak mě napadlo, co by se asi stalo, kdyby to Edward nedokázal? Co kdyby tehdy, když Bellu uviděl poprvé na hodině biologie, nedokázal překonat svoji žízeň? Co kdyby se rozhodl dát si svoji "dávku heroinu"? Z mého malého zamyšlení vzniklo tohle.
Hlavní postavou je samozřejmě Edward, jak jinak, a taky tam najdete Carlislea (samozřejmě! :D), přesně tak, jak ho zbožňuju. Tak snad se to někomu bude aspoň malinko líbit.
Vzhůru dolů! :D
Mary


Pro větší dobro

6. dubna 2009 v 21:07 | Mary |  Jednodílové
Obávám se, že se můj milovaný Helmutek zbláznil. Teda, aby nedošlo k nějakému omylu, Helmutek je můj stařičký discman, který tohle trochu ujetý jméno dostal, když jsem četla nějakou šílenou povídku, ve které byl Helmut hlavní postavou. Tak jsem si takhle včera v noci ležela v postýlce, v uších sluchátka, v Helmutkovi zastrčené CD se soundtrackem ze Stmívání a poslouchala jsem písničku Eyes on fire. A najednou, zčista jasna se to samo od sebe posunulo na Never think. Naštvalo mě to a vrátila jsem to zpátky. Tak si tak poslouchám, a ve stejném místě jako předtím, se Helmut rozhodl protestovat a znovu mě poslal na desítku. To už mě naštvalo hodně, ale protože se mi nechtělo riskovat, že bych do každýho ucha dostala zásah elektrickým proudem, pustila jsem si poslední písničku - Bellinu ukolébavku. Po třiceti vteřinách se to vypnulo. No řekněte, je tohle normální?

Ale to je fuk, nebudu vás tady otravovat svýma problémama s elektronikou - tady máte novou povídku. Říkala jsem si, že když už tady tu rubriku mám, proč bych do ní něco nenacpala? A nemyslete si, není to tak, že bych Brumbála neměla ráda. Pamatujte na to, až (nebo pokud) to budete číst, dobře? :D:D:D
Fandom - Harry Potter

Mary