Květen 2009

Arctic flames 1 - Návrat

27. května 2009 v 16:11 | Mary |  FF - Arctic flames
Takže, z výletu do Jedovnic jsem se vrátila relativně v pořádku (možná se tady o tom někdy rozepíšu trochu víc, uvidíme) a tak vám přidávám první dílek mojí slibované nové Twilight povídky.
Tak snad to bude někdo číst :D
Mary

Sine anima 7 - Zvláštní zpráva

21. května 2009 v 20:00 | Mary |  *FF - Sine anima
Upozornění - přednastavený článek.
Tak doufám, že jsem se neztratila v lese a nesežrala mě divá zvěř nebo mě omylem nezastřelil nějaký zbloudilý myslivec a ještě žiju. Jestli ne, budiž mi útěchou - a vám taky - že poslední povídka, kterou si ode mě můžete přečíst je sedmý díl Animy. Pokud se teda zveřejní, že.
Jo, příští týden jsou u nás ve škole maturity. Mě osobně se to teda naštěstí ještě netýká, ale znamená to, že budeme mít jenom čtyři nebo pšt hodin denně a nebudeme se muset moc učit, takže bych snad mohla mít víc času na psaní a hodit vám sem nějakou novou vícedílovka, pár nápadů by rozhodně bylo. Tak snad to vyjde.
Zdraví vás, Mary

Sám sobě soudcem i katem

19. května 2009 v 20:00 | Mary |  Povídky
Upozornění - přednastavený článek.
Pokud se mi to povedlo správně přednastavit a blog nemá výpadky a zveřejnil mi tento článek, je to asi zázrak. Fakt nemám tušení, co právě teď dělám, pravděpodobně jsem na chatce a vzpamatovávám se z celodenní túry, v horším případě dřepím sama uprostřed lesa, v rukách mám napůl roztrhanou mapu, v kapse mobil bez signálu a nevím, jak se vrátit do základního tábora.
Protože neumím zabíjet zvířata holýma rukama a v lese bych se v noci sama bála, upřímně doufám, že správná je možnost jedna.
Jinak, tohle je takovej menší autorskej slash, inspirováno velikou vánicí někdy v lednu nebo v únoru. Šla jsem tehdy ze školy, oblečená spíš jarně než nějak moc teple, do hlavy mě mlátily velikánský sněhový vločky, ale bylo mi dobře, i když bych správně měla mrznout. Výsledkem oněch deseti minut je tato povídka.
Snad se vám bude líbit. Mary


Konec jedné lásky

16. května 2009 v 20:58 | Mary |  Jednodílky
Tak, lidi - pokud tady teda někdo je, samozřejmě - napsala jsem vám další povídku. Tentokrát to bude klasický pairing, i když ne zrovna šťastný příběh. Ovšem všechno nemůže být šťastný, že. Prosím, prosím, smutně koukám, prstíčkem hrabu, nechte mi tady nějaký komentář. Kritika vítána.
Mimochodem, balím. V pondělí vyrážím na stacionář, už se fakticky nemůžu dočkat. Budeme v přírodě, celý týden. Co vím, tak mě čeká pobíhání po lese, denně třicetikilometrové procházky, sbírání kytiček do herbáře, odchyt odporných brouků a spaní v chatce, kde sice je elektrika (aspoň v to pevně doufám), ale o připojení na síť se mi může jenom zdát. Takže se pokusím na příští týden přednastavit nějaký článek, pokud by se to nezveřejnilo, hodím to sem, až se vrátím. Jestli to teda přežiju. (A tomu moc nevěřím, vzhledem k tomu, že mám strávit celý týden ve společnosti nenáviděného zeměpisáře :( )
Mary


Herec

9. května 2009 v 23:09 | Mary |  Drabble
Po delší době zase nějaká drabble. Twincest, netuším, jestli to má přesně 100 slov, vyhrabala jsem to teď z nekonečných hlubin svého počítače a nechce se mi to kontrolovat, ale předpokládejme, že nějak kolem té stovky slov by to snad mít mohlo.
Mimochodem, jelikož jsem naprostý idiot, rozjíždím další a další nové projekty, přestože mám práce až nad hlavu, píšu tak, že se mi skoro kouří od propisky, ale chybí mi čas na přepisování do PC. Neznáte někoho, kdo by to dělal za mě? No nic, to byla řečnická otázka. Každopádně doufám, že se tady časem objeví pár nových rubrik, jinak mi pukne hlava z toho, jak v ní ty nápady držím. A taky doufám, doufám a DOUFÁM, že se tady zase víc rozjedou ty komentáře, víte, ono se vážně nepíše moc dobře, když vám to pak nikdo nepochválí :D
Mary

Sine anima 6 - Posezení ve dvou

7. května 2009 v 17:35 | Mary |  *FF - Sine anima

No, matně tuším, že jsem vám slibovala brzké objevení dalšího dílečku, že? Tak tady ho máte, konečně se začne víc řešit, co je Edward zač. První latinská hláška, překlad najdete na konci.
Snad vám to udělá radost :D
Mary


Voices in your head

1. května 2009 v 21:04 | Mary |  Twincest - jednodílné
Včera jsem byla spolužákem požádána o laskavost. Chtěl, abych mu amputovala prstíček, protože tam prý má bebinko a bolí ho to. Odmítla jsem ho, i když vytáhl z batohu nůžky, nastavil mi prst a zavřel oči, aby neviděl stříkat krev. Prý jsem srab. Řekla jsem mu, že mu ten prst klidně uříznu, ale až po vejšce a s anestetiky. Po vejšce už to prý nebude potřebovat, protože do té doby se mu bebinko zahojí. Tak proč to chtěl uřezat, když je to jenom dočasný? Nerozumím.
Mimochodem, tady máte novou twincestním povídku, tak snad se vám to bude líbit.
Další dílek Animy by měl být brzo.
Mary