Srpen 2009

V pasti

31. srpna 2009 v 22:32 | Mary |  Něco jako deníček
Jsem v háji. Chycená. Mezi dvěma mlýnskými kameny, které mě pomalu drtí a já vím, že tomu zabráním, jenom pokud se k jednomu z těch kamenů rozhodnu připoutat. Jenže to nejde. Nemůžu.
Víte, připadám si trochu jako štvaná zvěř. Srnka, která vyděšeně utíká temným lesem, v patách divokou šelmu, a najednou vběhne do silnice, kde ji oslepí dálková světla právě přijíždějícího auta. Auta, která nezabrzdí a přejede ji.
Tak co mám udělat? Když budu s jednou, odmítnu tu druhou. A naopak. Nemůžu být s oběma, ale neumím se rozhodnout jen pro jednu z nich, protože ani jedné z nich nechci ublížit. Ale nechci ani zůstat sama.

Mary

My son

29. srpna 2009 v 22:08 | Mary |  Slashe
Pomáhala jsem ráno mamce v kuchyni. Což teda není zrovna práce, která by mě bůhvíjak bavila, ale co. Pekly jsme koláč. Teda do té doby, než mi upadlo vajíčko. V tu ránu jsem u mamky upadla v nemilost a musela jsem na velice drobný kousky nakrájet tři strašně pálivý cibule a oloupat hromadu brambor, které byly většinou tak malé, že by se daly bez problému prostrčit kroužkem na klíče. Až budu žít sama, budu jíst jenom rýži. A cibuli asi taky vynechám.
Pro zpravení nálady tady mám tuhle povídku. Respektive, ona není úplně veselá (určitě ne tak, jako ta, kterou jsem naškrábala předevčírem a kterou zveřejním, jakmile se donutím ji přepsat do počítače). Ale já jsem se u ní při psaní docela pobavila. Uvidíte sami.
Pairing: Carlisle/Edward (ehm…?)

MaryKdyž odkvetly růže

27. srpna 2009 v 14:07 | Mary |  Jednodílné slash
Hledala jsem na stránkách naší školy a konečně se mi povedlo sehnat si rozvrh na nový školní rok. Musím říct, že tak "inteligentní" rozvrh jsem už dlouho neviděla. Pokud teda nepočítám ten loňský, kdy jsem ve čtvrtek měla čtyři hodiny čtyř různých jazyků, a to samozřejmě hned po sobě. Z toho dvě se stejnou profesorkou. Hrůza.
No, abych vás nezdržovala svými stížnostmi, dám vám k přečtení moji novou povídku. Slibovala jsem vám přece slash, ne?

Fandom: Harry Potter
Pairing: Albus Brumbál/Gellert Grindelwald
Upozornění: Přestože se to odehrává po poražení Voldemorta, Brumbál není mrtvý. Pokud by tato malá změna někomu moc vadila, představte si, že Harry mluví s Brumbálovým portrétem. Nemělo by se tím nic ovlivnit.

Díky za pochopení. MaryArctic flames 5 - Rozhovor

26. srpna 2009 v 15:46 | Mary |  FF - Arctic flames
Tak, konečně se možná, ale jenom možná něco dozvíte :D
Pátý díl je tady.
Mary


Poslední svého druhu

24. srpna 2009 v 1:15 | Mary |  Jednodílky
Tohle jsem napsala v drobném záchvatu tvůrčí agrese :D Krátké, celkově nic moc, ale třeba se to zrovna někomu zalíbí. Jinak je to zasazené do doby po Rozbřesku, s tím, že závěrečná bitva byla opravdu bitva. Hlavní postavou je samozřejmě Carlisle.
BTW: Brzy (snad to bude ještě do konce prázdnin) by se tady měl objevit jednodílový slash k Harry Potterovi. Máte rádi pár Brumbál/Grindelwald? :D
MaryHádanka

22. srpna 2009 v 1:39 | Mary |  BÁSNIČKY?
Taky nemůžete usnout?
MarySine anima 10 – Šokující odhalení

21. srpna 2009 v 1:18 | Mary |  *FF - Sine anima
Další díl je tady, odhalování pravdy pokračuje… :)
MaryV prach se obrátíš

20. srpna 2009 v 18:54 | Mary |  Drabbly
Tentokrát jenom krátce…
Drabble. Počet slov: 100.
Hlavní postavou byl myšlen Edward, ale můžete si tam místo něj dosadit kohokoli jiného, na děj to nemá vliv.
MarySine anima 9 - Řekni mi tajemství...

19. srpna 2009 v 1:31 | Mary |  *FF - Sine anima
Dneska jenom narychlo. Bella se konečně něco dozvídá.
Snad se vám to bude líbit.
Jdu spát.
Dobrou, Mary


Arctic flames 4 - Bolest

15. srpna 2009 v 16:13 | Mary |  FF - Arctic flames
Tak, mám pro vás další díl a rozhodně nemůžu říct, že by byl nějak nabytý dějem, spíš to trochu zpomaluje. Spíš pocitovka než akčňák.
Mimochodem, mám v plánu jít dneska pařit, takže mi držte palce, abych to udržela ve společensky přijatelné rovině :D
Díky, Mary


Jeho nepřítel 1

13. srpna 2009 v 16:58 | Mary |  FF - Jeho nepřítel
Tak tady máte slibovanou novou povídku. Zatím jenom první díl, ale časem přidám pokračování. Netuším, jak to bude dlouhé, ale odhadovala bych to asi něco okolo deseti dílů, plus minus.
Tak snad se vám to zalíbí.
Mary

BTW: Skutečně se NEJEDNÁ o twincest.Míra viny

12. srpna 2009 v 23:57 | Mary |  Jednodílné slash
Takže, narychlo vám sem hodím povídku, kterou jsem napsala dneska ráno, zatímco jsem se nedočkavě dívala na hodiny a chtěla, aby už byl konečně večer, abych už konečně mohla jít do kina na Prince dvojí krve. Teď už jsem i doma. A k filmu? Knížka se mi líbila víc (to pokaždé), ale plačící Draco byl super. Malý Voldemort byl děsivý. A Brumbál byl opravdu úžasný.
Co se týče povídky, nikdy by mě nenapadlo, že napíšu zrovna takový pairing :D
Ale tak… třeba se vám to bude líbit.

Fandom: Harry Potter
Pairing: Harry Potter/Severus Snape

BTW: Někdy docela brzy by se tady mohl objevit první díl úplně nové povídky k Tokio Hotel. O čem je, najdete ve shrnutí.

Pěknou zábavu.
Mary


Resemblances

10. srpna 2009 v 23:54 | Mary |  Jednodílky
Takže, dneska pro vás mám další jednorázovku z mé kuchyně. Inspirovala mě nejen báseň v úvodu povídky, ale hlavně jedna procházka lesem. Ta samota a zelené ticho na mě zapůsobily víc, než jsem čekala.
Poslední dobou píšu docela pilně, což znamená, že se brzy zase objevím s něčím novým.
Snad se vám to bude líbit.
MaryZrozen pro temnotu

4. srpna 2009 v 0:30 | Mary |  Jednodílné slashe
Měla jsem docela zajímavý odpoledne. Tolik lidí už jsem dlouho nepotkala. Z domu jsem vypadla kolem čtvrt na tři, protože jsem měla sraz s jednou bývalou spolužačkou. S tou jsme vydržely asi do pěti, šly jsme se objednat ke kadeřnici (konečně se dám ostříhat!), než si pro ni přijeli rodiče, protože prý jedou na chatu. Rozloučily jsme se a já zamířila domů. Ovšem cestou jsem potkala moje současné spolužáky (totiž Janis, Lucik, E., Míra a jeho holka). Tak jsem se k nim přidala a společně jsme se vydali na pizzu do jedné místní hospody. Podle mého skromného názoru byla ta pizza docela dobrá, ale u nás v ulici dělají lepší. Tak třeba příště. Jinak, Míra byl dobrej. Hned jak jsme si sedli ke stolu, zahájil křížový výslech ohledně mě a kluků. Mám někoho? - Ne. - Proč? … Až na něj budu někdy nadávat, připomeňte mi, že ho zbožňuju. Díky.
Něco po šesté jsme se s holkama rozloučily s Mírou a tou jeho, svalily jsme se na lavičku u kašny a po pár minutách se vypařila i E. Ve třech jsme zamířily k Janis domů, ale cestou jsme potkaly Lucikova kluka, takže se trhli a já s Janis osiřela. Dopajdaly jsme se ty tři kilometry k ní, ona šla najít kolo, já si chvíli povídala s jejím taťkou, a pak jsme se vydaly zpátky do našeho úžasného městečka. Domluvila jsem si s ní výlet na kolečkových bruslích. Asi je budu muset vytáhnout ze sklepa a pořádně oprášit, už jsem na nich dlouho nestála. Když jsem jí naznačila, že z toho mám trochu obavy, oznámila mi, ať jsem v klidu, že Lucik neumí brzdit a ona zase zastavuje zásadně o plot. To mě trochu uklidnilo. Možná nedopadnu úplně nejhůř.
Vtom mi ale přišla SMS od kámošky, že jsou v zámeckém parku a mají s sebou Pem (jak Mája důvěrně říká své milované vodní dýmce), tak prý jestli nechci přijít za nimi. Nakonec jsme se tedy s Janis v parku rozdělily, ona se vydala za Lucikem a já za svýma bývalýma spolužačkami a pořád ještě kámoškama. Domluvila jsem si kino, zábavu a další výlety na bruslích. Domů jsem dorazila něco po desáté, celá poštípaná od komárů, a když jsem to vyprávěla mamce, zírala na mě jako vyoraná myš a pak odešla spát se slovy "to je tak složitý, že to nejspíš musí být pravda". Takhle u nás funguje důvěra.

Každopádně, teď jsem tady a chystám se jít spát, předtím vám sem ale dám jednu krátkou povídku, první letošní srpnový příspěvek na blog. Mimochodem, tohle bude první a jediná povídka z tohoto fandomu, protože jsem slyšela, že Anne Rice vadí psaní fanfikcí na její knihy. Dám to sem jen proto, že už jsem to napsala a doufám, že to někdo ocení.
Končím, už teď jsou všechny ty kecy okolo delší než celá povídka.

Fandom: Interview s upírem
Pairing: Louis/Lestat
Dobrou noc, Mary