Listopad 2009

Neovladatelný

26. listopadu 2009 v 22:56 | Mary |  Jednodílky
Tak, lidi, dneska pro vás mám nejenom novou povídku - Po delší době opět neslash, hlavní postavou je Edward a děj je umístěn do let, kdy Edward nebyl se svou rodinou, ale potuloval se na vlastní pěst. Nikdy vás nezajímalo, jak v té době asi vypadal takový jeho běžný večer? - ale taky jednu zprávu. Ode dneška po dny příští si zájemci můžou přečíst moje povídky také tady: http://www.fanfiction.net/
Stačí, když si tam na hlavní stránce dáte hledat autora "Mary Barrens". Vyjede vám profil i se seznamem zveřejněných povídek. Ty budu přidávat postupně, teprve zjišťuju, jak tam co funguje.

MaryOnanistům vstup zakázán

19. listopadu 2009 v 22:52 | Mary |  Něco jako deníček
Jeden by tomu nevěřil, ale i ve škole se člověk občas zasměje. Jako třeba dneska. Měli jsme tělák a to první, co mi holky řekly, když jsem přišla do šatny, bylo, ať se jdu podívat do sprch. Šla jsem. Proč taky ne, že? No, na kachličkách tam byl izolepou přilepený zalaminovaný papír s nápisem:

PROSÍME STUDENTY, ABY NEONANOVALI VE SPRCHÁCH. SPERMA UCPÁVÁ POTRUBÍ.

Lehly jsme s holkama smíchy. A pak, že je ve škole nuda. :D

Mary

Frustrated

18. listopadu 2009 v 0:27 | Mary |  Minifictions
Myslím, že dneska to bude bez komentáře. Snad jen - omlouvám se za Alici. Neměla jsem moc dobrou náladu.

Upozornění: crossover (pro ty, kteří neví, co to znamená, crossover je fanfikce, která spojuje dva nebo více různých fandomů)
Fandomy: Twilight, Harry Potter
Hermiona/Alice

Mary


Zapomenuto 2 - Žízeň

11. listopadu 2009 v 23:40 | Mary |  FF - Zapomenuto
Hurá, mám druhý díl!
Alice se začíná chovat tak, jak jí káže její upíří srdce. Takže to pro někoho končí špatně.
Snad se vám to bude líbit.
MaryPamatuješ? Nebe bylo temné a my byly spolu

9. listopadu 2009 v 21:38 | Mary |  Slashe
Kdo chce novou povídku? Možná spíš takovou malinkatou povídečku :D jestli chcete, čtěte. Jestli nechcete, jděte do háje :D
Pairing: Alice/Bella

Mary


Takový normální den

5. listopadu 2009 v 17:21 | Mary |  Něco jako deníček
No, snad by se dalo říct, že jsem měla zajímavý den. Jako každý čtvrtek jsme začínali seminářem z biologie. Sešlo se nás osm. Profesor neměl moc dobrou náladu, údajně proto, že od čtyř ráno četl nesmysly v našich písemkách, a abychom se trochu pobavili, se slovy "na čtvrt hodinky" si zavolal k tabuli Míru a jeho referát. Perfektně připravený, vzhledem k tomu, že se jeho přednesu Míra už asi pět týdnů úspěšně vyhýbal. Téma: Historie medicíny a lékařské obory. Ano, pobavili jsme se. Zjistila jsem, že z nás osmi jsem jediná, kdo dokáže vyslovit slovo "otorinolaryngologie".
Mimochodem, ten referát se nakonec protáhl na celou dvouhodinovku. (Když vynechám přestávku, během které jsme postávali před kostrou a snažili se přijít na to, jakého je pohlaví.) Tolik ke slibované čtvrthodince.
Na němčinu jsem si nakráčela s novinami pod paží a papírem, z kterého jsem se učila fráze do angličtiny, v ruce. Sedla jsem si co nejvíc dozadu, abych nebyla moc na ráně, kdyby se němčinářka rozhodla zkoušet. Rozhodla. A hádejte, koho vyvolala? Mě. Jak jinak. Aspoň jsem nemusela dělat překlad.
Tu anglinu jsem se učila úplně zbytečně. Fráze jsem nepotřebovala. Úkol byl odpovědět na dopis, což by samo o sobě nebylo tak hrozné, kdyby nebyl zadaný rozsah. To byl trochu problém. Měla jsem popisovat zajímavá místa České republiky. To jsem teda zvědavá.
Měli jsme tělák společně s klukama. Moc velký rozdíl to nebyl, byli jenom čtyři. Hráli jsme basket a já byla ve družstvu s Kubisem. To byl teda zážitek. Vůbec jsem nestíhala sledovat jeho pohyb po hřišti. V jeden moment byl vedle mě a o tři vteřiny později jsem ho viděla na úplně opačné straně hřiště. Nechápu, jak to dělá. Nahrával mi přes polovinu hřiště a pak na mě hulákal, ať utíkám. Trochu mě tím urazil. Já totiž (i když tomu moje výška zrovna neodpovídá) už basket párkrát hrála, takže vím, co bych měla dělat, když se mi do rukou dostane míč. A stejně jsme vyhráli, tak co.
Zjistila jsem, že jsem včera psala děják do jedenácti(!) úplně zbytečně. Ten úkol nebyl na dnešek. Ale dělat výpisek o válkách o rakouské dědictví bylo pořád lepší než se učit němčinu. Aspoň já si to teda myslím.
Profesor společenských věd se nechal ostříhat. Vypadá teď spíš jako maturant než jako učitel, který připravuje maturanty na přijímačky na vejšky. Ale zmatený je pořád stejně. Ono hold někdy ani rčení "dlouhé vlasy, krátký rozum" nemusí platit. Někdo ho má krátký bez ohledu na délku porostu hlavy.

Mary

Pro tuto chvíli

4. listopadu 2009 v 23:33 | Mary |  Jednodílné slash
Asi vás zahltím Potter-povídkami. Bude to někomu moc vadit? Doufám, že ne.
Shrnutí: Harry se dostal do spárů Luciu Malfoyovi. A ten ho jen tak nepustí.

Fandom: Harry Potter
Pairing: Harry/Lucius
Upozornění: Obsahuje násilí, včetně sexuálního, znásilnění nezletilého

MarySine anima 13 – Miluji tě, Bello

2. listopadu 2009 v 0:09 | Mary |  *FF - Sine anima
Dneska jenom rychle. Nová Anima.
Mary