Leden 2010

Arctic flames 7 - Slib

22. ledna 2010 v 23:59 | Mary |  FF - Arctic flames
Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu…
Týden uběhl jako voda, jsem zpátky, plná zážitků. Viděla jsem mladého doktoranda pít v chemické laboratoři čaj z litrové kádinky. Byla jsem v kině na 3D Avatara. Dělala jsem tenkovrstvou chromatografii a píchala injekci do přístroje za tři sta tisíc. Spala jsem na koleji. (Což by možná byla o něco lepší, kdyby tam topení nepracovalo jenom sem tam a ještě tak neskutečně nahlas. Jednou z něj vypadl ořech!) Málem jsem dostala infarkt, když jsem táhla asi tunový bágl v mrazu do šílenýho kopce. Atd., atd. …
Mám pro vás další díl AF, někdo se po něm sháněl, není-liž pravda? Tak tady je.
Zatím pa, MarySine anima 15 - Viděla jsem tě

17. ledna 2010 v 19:23 | Mary |  *FF - Sine anima
Ahoj lidi.
Příští týden vůbec nebudu doma a nejspíš budu taky absolutně bez přístupu k internetu. To nevadí. Jedeme s jednou spolužačkou na týden pryč, na takový kurs. Zařídila nám ho profesorka, prý abychom si vyzkoušely vysokoškolský život. Podle mě je to spíš proto, aby se nás na chvíli ve škole zbavili. Třeba to tam nebude až tak hrozné, uvidíme.
Tak se tady zatím mějte hezky
Pa, MaryTřeba zase jednou

7. ledna 2010 v 22:25 | Mary |  Minifictions
Poprvé v tomto roce!
Taky jste tak nadšení, že jsme se museli vrátit zpátky do školy? U nás je to teď po prázdninách docela síla, po skoro třítýdenní flákárně najednou chtějí, abychom se učili! No hrůza. Píšeme hromadu písemek, angličtinář chce, abych se přihlásila na jakousi šílenou soutěž, a dějepisářka má v plánu přeskočit celé devatenácté století, abychom stihli moderní dějiny. Zato biola byla dneska zajímavá. Mezi hromadou informací o bakteriích se nám připletl spolužaččin referát o ostrově Lesbos a další čtvrthodinu jsme rozebírali práva gayů v ČR. (Pan G. - Když je láska velká, nezáleží na pohlaví.) Myslím, že to byla nejzajímavější hodina bioly. Od prváku.

A teď už povídka.

Fandom: M*A*S*H
Pairing: Hawkey/B.J. Hunnicatt
Období: před válkou

Mary