Listopad 2010

Mejdan!!!

29. listopadu 2010 v 21:10 | Mary |  Něco jako deníček
Tak mám za sebou další přelomovou akci. Důležitou akci, kterou jsme dlouho plánovali, dlouho ji připravovali, dlouho se jí báli a ještě déle se na ni těšili.
Stužkáč.
Je to podivná věc, vážně. Banda děcek se domluví kdy, kde a co, zařídí si jídlo, stužky, hudbu, pozve pár učitelů, vymyslí program, aby je alespoň na chvíli nějak zabavili, oblečou se do společenských šatiček a obleků, a to všechno s vyhlídkou na trochu srandy a pořádnou ožíračku ve společnosti lidí, s kterými už pár let tráví několik hodin denně v jedné místnosti předstíráním, že se učí a pomlouváním profesorů.
Měli jsme dobrý program, teda učitelé to říkali. Prý jsme měli lepší stužkáč než oktáva. To je dobře. Konečně jim máme co předhazovat.
Vlastně to byla fajn. Spousta fotek, spousta písniček, protančená noc, učitelé urvaní ze řetězu (zvlášť jedna profesorka se vážně rozjela, k pobavení všech okolo:D), spousty a spousty alkoholu, ohnivá show (tomu klukovi normálně chytila mikina a když jsme na něj všichni začali hulákat, že hoří, vůbec nemohl pochopit, co se mu to snažíme říct) a malá soukromá travesti show. Spolužáci totiž zjistili, že by mohli být zlatým hřebem večera, pokud by se převlékli za holky a zatančili nám. Mělo to opravdu úspěch. Opravdu. Hlavně když Janisovi spadly šaty a on přesto pokračoval v tanci jenom v podprsence :D:D:D Málem jsme se uchechtali k smrti.
Teď hrdě nosím stužku, jelikož jsem byla po právu pasována na maturanta. Tak snad z těch mašliček budu mít alespoň nějakou malinkatou výhodu. Třeba beztrestné předbíhání ve frontě na oběd:D
Mary

Noc v Baltimoru

21. listopadu 2010 v 20:07 | Mary |  Slash
Ano, já vím, že tohle už tady bylo. Na fanfiction.net je jich asi milion. Nicméně ne v češtině. A ne ode mě.
Shrnutí: Tým je v Baltimoru a řeší případ. Hotch s Reidem kromě toho řeší ještě něco jiného…
Pairing: Hotch/Reid
Berte to spíše jenom jako slabý preslash než cokoli jiného.
Mary


Poprvé

13. listopadu 2010 v 1:04 | Mary |  Drabbleses
Nová drabble. Dobře se píšou. Tím líp, když vám word umí počítat slova.
Pairing: Hotch/Reid; ale může to brát i jako drabble bez pairingu, popřípadě jako slabý preslash.
Spoiler 2x15
Mary


Poprvé

Přišli pozdě, věděl to už v okamžiku, kdy zaslechli výstřel ve tmě.
Když konečně dorazili na místo, nikdo z nich se nezmohl na slovo. Reid ležel na zemi, zhroucený, zmučený, s čistým průstřelem hrudi, přesně v tom místě, kde se nachází srdce. Prázdné oči upíral někam daleko.
Emily zalapala po dechu. JJ polkla, Morgan se roztřásl. Gideon nepřítomně zíral na Reidovo tělo, v očích bolest.
Hotch si klekl vedle Reida a přitáhl si jeho hlavu do klína. Začal ho jemně hladit po vlasech slepených krví.
"Promiň mi to, Reide, promiň…" šeptal stále dokola. "Promiň…"
Tehdy vůbec poprvé viděli Hotche plakat.

Doktor versus doktor 6 – Hrozba

13. listopadu 2010 v 1:03 | Mary |  FF - Doktor versus doktor
Radujte se, veselte se, je tady nový díl!
O čempak tentokrát? Cullen má problémy. House má problémy. Jacob má problémy. A úplně největší problémy má John. Jen o tom ještě neví.
Enjoy it!
Mary


Nabídka

13. listopadu 2010 v 1:02 | Mary |  Minipovídky (Drabble :D)
Jedna cesta ze školy. Asi pět minut psaní.
MaryDoktor versus doktor 5 – Indián

9. listopadu 2010 v 19:11 | Mary |  FF - Doktor versus doktor
Tak. Mám tady pro vás nový díl. Novinky? Objevuje se Jacob. A Carlisle má potíže. Jak velké? To se teprve uvidí. Nicméně House ho začíná pořádně podezřívat.
Snad se vám to bude líbit.
Mary


Třikrát myslím

1. listopadu 2010 v 21:22 | Mary |  Něco jako deníček
Myslím, že mě naše nová češtinářka opravdu, ale opravdu nebude mít ráda. Jsem drzá, protivná, neusmívám se a z nějakého záhadného důvodu se k ní stavím negativisticky (poslední dva body řekla přímo ona). Pak začala přemýšlet, jestli taková prostě jsem, nebo ji prostě nemám ráda. Co na to říct? Nemám jí ráda. To jsem jí ovšem neřekla. Jí jsem řekla, že taková nejsem. Nejsem si jistá, jestli pochopila.
Myslím, že jsem někoho zklamala. Někoho, kdo potřeboval moji pomoc. Je mi to líto a vím, že je to ode mě sobecké, ale v současné době mám dost vlastních problémů a rozhodně se necítím na to, abych si s někým povídala o sobě. Tak promiň, Neznámá.
Myslím, že jsem někomu ublížila. On je opravdu moc fajn, bohužel se do mě zamiloval. Můj kamarád. Nebo spíš bývalý kamarád? Asi ano. Nejspíš. Možná se tomu ani nedivím. Ale… snažila jsem se mu říct hezky, že nemám zájem. Několikrát. Nechtěla jsem mu ublížit, vážně. Mrzí mě to. Proč se všichni pořád zamilováváme do nesprávných lidí?

Už nechci myslet.
Mary