Listopad 2011

Volba

29. listopadu 2011 v 19:30 | Mary |  Jednodílné

Tak mám zase nějaké nové zadání na různé věci, co musím postíhat, než nám začne zkouškové, ale to neva. Člověk taky nemůže pořád jenom dělat to, co musí, že?

Takže tady pro vás mám takovou kraťoučkou jednodílovku.

Shrnutí: Hotch a Reid byli uneseni. Záchrana nikde a přežít může jen jeden. A je to právě Reid, kdo má rozhodnout, který z nich to bude.

Není to slash, i když někdy by to k němu mohlo trochu zavádět. Pokud chcete, klidně to berte jako slash, ale není to tak myšleno.

Pokud by to někomu náhodou připomínalo moji povídku Captured, je mi to líto. Podobnosti jsem si všimla až po napsání. Omluvám se za občasný nedostatek fantazie.

Mary


Profil 11 – Nic bych si nepřál víc, než zjistit, že se mýlím

27. listopadu 2011 v 18:30 | Mary |  *FF - Profil

Ahoj.

Trčím teď doma a děsím se toho, že zítra bude už zase pondělí a já budu muset jít znovu do školy. Vůbec se mi tam nechce, opravdu.

Jaký jste měli víkend? Já nic moc. Asi mám nějaké špatné období. Buď poslouchám, jak se mamka přehaduje s bratrem (tím spíš tento víkend, vzhledem k tomu, že měl bratr během týdne rodičák a naši se tak dozvěděli, co mu vychází na čtvrtletí), nebo se s bratrem přehaduju já, protože on má evidentně už od pátku nějakou blbou náladu a vylívá si to na všech okolo.

Do toho jsem se v pátek večer sešla s kamarády, ale asi to nebyl úplně nejlepší nápad. Měla jsem dost pitomou náladu a to, co mi jindy přijde vtipné, mi nějak lezlo na nervy. Ne úplně vydařený víkend.

Třeba bude ten příští lepší. DoufámJ

To je ale teď jedno, protože tady pro vás mám nový díl Profilu.

Shrnutí: Tým se vyrovnává s novým zjištěním. Uvěří Hotchovi? A co udělají?

Mary


Jdu spááát

22. listopadu 2011 v 22:52 | Mary |  Něco jako deníček

Ahoj, lidi.

Vím, že poslední dobou nic moc nepíšu a strašně se vám za to omlouvám, ale jsem teď trochu na nervy. Za chvilku nám ve škole začnou zápočty za zimní semestr a já mám pocit, že naprosto nic neumím, jsem dokonale dutá a vůbec nic si nepamatuju. Řekněte mi, jak budu vyvádět, až budeme mít zkouškový? To bude fakt sranda, vzhledem k tomu, že nám starší děcka říkaly, že každá zkouška je jak maturita.

No to teda potěš, pamatuju si, jak jsem vyváděla před maturou.

Vážně jsem trochu mimo, střídají se u mě dvě fáze, v té jedné jsem naprosto v klidu a v té druhé pochoduju po pokoji a vyšiluju, že nic neumím, tak rozhozená, že se na učení nedovedu soustředit. Je to blbý. A dneska jsem zrovna dostala zadání na další seminárku. Sulfan a sirouhlík. Nevíte o tom někdo něco?

Tak jak tak, snažím se vám aspoň občas něco sesmolit, určitě jste si všimli, že Profil přibývá každý víkend, docela pravidelně. Mimochodem, už se blíží do velkýho finále! Přemýšlím, jestli až ho dopíšu, začnu s nějakou novou vícedílovkou. Ony totiž nápady by docela byly, spíše mi chybí čas je zrealizovatL

Tak přemýšlím, kdo tvrdil, že studenti jenom chodí po mejdanech. Mě pořád někdo někam zve a já nestíhám chodit! Zítra mám jít s děckama ze školy, v pátek mě kamarádka ze základky přemlouvá, abych s ní šla na pivo a já bych tak strašně ráda šla, jenomže nevím, jestli to stihnu. I když vyčistit si trochu hlavu by mi asi prospělo.

No, tak já končím, protože jestli nepůjdu do deseti minut spát, nevím jak zítra vstanu do školy. O tři čtvrtě na PĚT.

Tak zatím.

Mary

Profil 10 – Mám něco, co by vás mohlo zajímat

20. listopadu 2011 v 21:23 | Mary |  *FF - Profil

Oh, lidičky, je mi naprosto mizerně. Vážně. Nevím, proč vždycky tolik trpím kvůli pitomé rýmě. V tomhle jsem jak chlap. Vydržím všechno, ale jak se do mě dá rýmečka, tak umírám, trčím celý den pod dekou, učím se (ne zrovna nadšeně), čtu si (mnohem víc nadšeně) a píšu, zatímco mám vedle sebe krabici papírových kapesníků a velký hrnek s bylinkovým čajem.

Kdybych zítra měla jenom přednášky a ne ty dva povinné semináře, asi bych se na to pro jednou vykašlala a zůstala doma. No nic.

Každopádně, mám pro vás nový díl Profilu. Pomalu se blížíme do finishe. Jste rádi, co? :D Měli byste, bude už jenom pár dílečků.

Stejně asi všichni tušíte, jak to dopadne.

Takže o čem že to bude dneska? Je nalezena další oběť. Ale tentokrát za sebou neznámý zanechal důkaz. Zjistí tým konečně, o koho jde?

MaryTobias

18. listopadu 2011 v 23:58 | Mary |  Drabbleses

Rossi zjistí něco o Reidovi.

Spoiler s07e06

No pairingTobias


"Kdo je Tobias Hankel?"

Hotch zvedl pohled od svých papírů a zadíval se na Rossiho. Pak dlouze vydechl a odložil pero.

"Tobias Hankel byl jeden náš neznámý, s několikanásobně roztříštěnou osobností, který Reida unesl a dva dny ho držel v zajetí, mučil ho a dával mu drogy." Hotch propletl prsty. "Dokonce ho i zabil a potom znovu oživil."

"Nikdo mi nic neřekl," zamumlal Rossi otřeseně a pohled mu automaticky zalétl k Reidovi.

Hotch se mírně pousmál. "Nechtěl, aby to někdo věděl. Je v pořádku."

Rossi se zadíval na Reida, který toho už zažil víc, než měl, s nově nalezeným respektem.

Noční život

18. listopadu 2011 v 23:58 | Mary |  Drabbleses

Morgan se rozhodne ukázat Reidovi trochu nočního života.

Drabble Morgan/ReidNoční život


Když Morgan oznámil, že mu musí ukázat pravý noční život, bylo Reidovi jasné, že ho vytáhne do nějakého baru.

Co ho nenapadlo ani ve snu, bylo to, že v půl druhé ráno bude příjemně unavený a se skvělou náladou v Morganově bytě. Nenapadlo ho, že se bude zády opírat o stěnu vedle Morganových vstupních dveří, s hlavou zakloněnou a očima zavřenýma. Nenapadlo ho, že se k němu bude jeho nejlepší přítel tisknout celou délkou těla a líbat ho na krku, zatímco on bude tiše, toužebně sténat.

Jenže to tak bylo.

A, světe div se, byl s tím naprosto v pohodě.

Večer v baru

18. listopadu 2011 v 23:57 | Mary |  Drabbleses

Reid se zachová tak, jak Hotch nečekal.

Drabble Hotch/ReidVečer v baru


Hotch a Reid si spolu vždycky rozuměli.

Důvěřovali si, jeden druhému věřili se svým životem. Byli kolegové, měli dokonce mnohem lepší a důvěrnější vztah, než běžní kolegové, ale nikdy nebyli doopravdy přátelé. Nemuseli být, protože k tomu měl Reid Morgana a Hotch zase Rossiho.

Proto byl Hotch tak překvapený, když ho Reid toho večera prakticky donutil, aby si s ním vyrazil. Ale šel. A proč taky ne? Chtěl poznat Reida blíže…

A pak ho Reid, najednou úplně jiný, než jak ho Hotch znal, objal kolem krku, přitiskl se k jeho tělu a začal ho líbat.

Ani ho nenapadlo bránit se.

Přítelkyně

14. listopadu 2011 v 0:34 | Mary |  Drabbleses

Hotch lhal celému svému týmu. Jak se cítil on?

No pairing

MaryPřítelkyně


Hotch věděl, že to rozhodnutí předstírat Emilyinu smrt jim změní život.

Věděl, že až se to ostatní dozví, nikdy mu to neodpustí. Ale také věděl, že je to to nejlepší řešení. Věděl, že to nejdůležitější, je zajistit Emily bezpečí a věděl, že to jinak nešlo. Věděl, že je Emily v pořádku, JJ mu o ní čas od času dávala informace. Byla živá a na tom záleželo.

A přesto ho to tak strašně bolelo.

Protože ačkoli on věděl, že je Emily naživu, cítil se stejně opuštěně a ztraceně jako ostatní členové týmu. I on pro ni truchlil.

I on ztratil přítelkyni.

Carl

14. listopadu 2011 v 0:34 | Mary |  Drabbleses

Morgan zjistí, že má Reid přítele.

Morgan/Reid, Reid/AUTP

MaryCarl


Když Morgan zjistil, že má Reid přítele, byl otřesený.

Chtěl mladíka pro sebe. Chtěl ho od chvíle, kdy ho poprvé uviděl projít dveřmi do jejich kanceláře.

Zbožňoval ho mít nablízku, chránit ho, dohlížet, aby mu nikdo neublížil. Miloval ho.

Jenže… To, co mu udělal Carl, se do něj zapsalo až příliš hluboko. Pronásledovalo ho to. Ovlivňovalo ho to. Nikdy by se Reida nemohl dotýkat, nemohl by mu dovolit, aby se dotýkal jeho.

I když by tak strašně moc chtěl.

A tak Reidovi nakonec od srdce pogratuloval, protože věděl, že Reid si zaslouží to všechno, co mu on nikdy dát nemohl.

Profil 9 - Postarám se o něj

13. listopadu 2011 v 22:58 | Mary |  *FF - Profil

Konec víkendu. Věříte mi, že se mi naprosto vůbec nechce jít zítra do školy? Vážně nechce. Je to pěkně na nic.

Byla jsem včera u kamarádky. Původně to měla být její oslava narozenin, ale když jsem tam došla, zjistila jsem, že je to spíš velká rodinná oslava kulatých narozenin její maminky. Trochu mě to překvapilo, přiznávám. Myslím, že mě - a ještě dvě další kmošky z gymplu - pozvala už jen proto, že všichni její příbuzní jsou od čtyřiceti nahoru anebo od deseti dolů. Ale nakonec to bylo vážně super, ukázalo se, že ti její příbuzní jsou moc fajn a s holkama jsme se vážně bavily. Teda alespoň do té doby, než nás kámoščina sestra hezky poprosila, abychom jí udělaly modelky, protože prý chystají módní přehlídku. S oblečením asi ze sedmdesátých let! A my jsme se nechaly ukecat. Fakt prča. A to nemyslím ironicky. Opravdu jsem se bavila.

Nechápu, jak jsem si mohla myslet, že jsem se dostala přes Lucku. Nedostala, ne doopravdy. Nejsem už do ní zamilovaná, vážně nejsem, ne tak, jak jsem byla dřív. Ale pořád tam něco je. Kdyby řekla jen slovo, vím, že bych nedokázala říct ne. Nevím, je to proto, že byla první, do které jsem skutečně byla zamilovaná? Je možné, že mě to k ní táhne, protože k těm prvním nás to táhne vždycky? Anebo ji chci jednoduše proto, že jsem ji nikdy neměla?

Stejně už je to jedno.

Mám tady pro vás nový díl Profilu.

Shrnutí: Hotch hledá Reida. Dokáže ho najít dřív, než mu někdo ublíží? A co se vůbec mladíkovi stalo?

Mary


Svěř se tetičce Garciové

10. listopadu 2011 v 23:38 | Mary |  Slash

Ahojky, lidi.

Protože mi dneska opět skončil školní týden, mám až do neděle večer volno, můžu spát a učit se a sejít se s holkama z gymplu a udělat protokol a konečně aspoň jednou otevřít sešit do chemie, abych se podívala, co to vlastně probíráme.

A jelikož mám tento týden relativně dobrou náladu (vážně, byla jsem docela vynervovaná, psali jsme ve středu zápočtovku z bioly, ale mám z toho docela dobrý pocit), mám pro vás novou povídku, tentokrát jednodílnou. Ne přímo veselá, ale s happy endem.

Takže slash, Hotch/Reid. A trocha Garciové.

Mírný spoiler 2x15

Shrnutí: Garciová byla zvyklá na to, že za ní ostatní členové týmu chodí pro radu se svými problémy. Ale pak přišel někdo, kdo ji překvapil. A řekl jí něco, co ji naprosto šokovalo.

Mary


Profil 8 - Potřebuju tě tady

6. listopadu 2011 v 18:18 | Mary |  *FF - Profil

Víkend pomalu končí a já se zase chystám do školy, ale mám tady pro vás nový díl profilu, přesně, jak jsem slíbila. Jinak, nejmíň do středy ode mě nic dalšího určitě nečekejte, budu šrotit biologii.

Mějte se.

Shrnutí: Neznámého se stále nedaří odhalit a s jistými problémy se setkávají i členové týmu.

Užijte si čtení.

Mary
Dokud nás smrt nerozdělí 11

3. listopadu 2011 v 19:11 | Mary |  *FF - Dokud nás smrt nerozdělí

Takže, lidičky, mám doopravdy dobrou náladu, protože hádejte co. Nejen, že je konečně u konce můj školní týden (myslete si, co chcete, ale jít v půl šesté ráno z domu a vrátit se v šest večer, není zrovna pohodička), ale já tu zápočtovku z matiky NAPSALA!

Tím myslím, že jsem ji DOOPRAVDY napsala.

Takže vám sem dávám nový díl povídky Dokud nás smrt nerozdělí.

Profil tady bude asi někdy v neděli.

Mary

O čem dneska? Reid se ráno po svatební noci snaží vzpamatovat a dát smysl tomu, co se okolo něj děje. Naučí se Hotchovi doopravdy důvěřovat?