Prosinec 2013

Don´t be a stranger (1/4)

30. prosince 2013 v 23:03 | Mary |  Jednodílný povídky
Ahoj, tak tady máte tu slíbenou povídku, a omlouvám se, ale kvůli těm pitomým omezením blogu ji asi budu muset rozdělit na části. Pokud někdo máte zájem přečíst si ji v jednom kuse, najdete ji na mém profilu na archiveofourown.org nebo nafanfiction.net.
Snad zaujme.

Shrnutí: Misha se choval divně. Ne, to škrtnout. Misha se vždycky choval divně. Teď se choval divněji.
Supernatural/Supernatural RPF
Extreme character bleed, supernatural references, friendship

Název je z písničky Don´t be a stranger od Rolling Stones.
Plotbunny

Mary
Kecy, kecy, kecy

28. prosince 2013 v 11:34 | Mary |  Něco jako deníček
To by jeden nevěřil, jak strašně špatně se usíná, když máte v místnosti někoho, kdo chrápe.
Opravdu. Normálně to taková hrůza není, protože běžně spávám v pokoji jenom s bratrem (co byste chtěli, jsme panelákové děti). A ten má sice hromadu komentářů, ale jenom, když je vzhůru. Jak, usne, je jak mrtvola, takže já mám klid. Teda až do té doby, než si dovede někoho na noc, protože v ten moment mě odlifrují na gauč, a lidi, spát v jedné místnosti s mým chrápajícím tátou, to je teda síla.
Ani nevím, jak dlouho mi trvalo usnout.
Mimochodem, jak si užíváte vánoce? My tady relativně dobře, bratr dostal v práci takové volno, že má prázdniny jak děcka na základce, já se učím, protože hned po silvestru jdu na zkoušku (a neumím vůbec nic), snažím se konečně přečíst všechny ty odborné články, co jsem si postahovala, když jsem doufala, že v nich najdu nějaké info, které by se mi hodilo do bakalářky, a navíc ještě píšu povídky, protože právě teď je to prakticky jediná věc, na kterou mám náladu.
Sakra, dneska odpoledne jedeme k tetě. Nemám ráda vánoční návštěvy příbuzných, hlavně těch, které přes rok skoro nevidím. Vážně, sejdete se jednou za rok, a máte si o něčem povídat? Jako o čem? Co jsme dělali poslední rok?
No, uvidíme. Nějak to zase přežiju. Nic jiného mi asi ani nezbyde, protože je to povinná návštěva, jedna z těch, ze kterých se nevykroutíte.
Ale mám pro vás zprávu. To moje vyhýbání se školní práci vám někdy kolem silvestra přinese povídku. Takovou… no, ne přímo silvestrovskou. Ale bude to crack. Tak trochu. Trochu smutné, možná trochu angst. Trochu crossover, ale ne úplně. Plotbunny. Ta se prostě musela napsat.
Takže uvidíme, třeba vás to někoho pobaví :-)
Mary

When you touch a soul (1/3)

23. prosince 2013 v 13:42 | Mary |  Jednodílný slash
Ahoj, lidi.
Tak jsem vám napsala novou povídku. Sice ne přímo vánoční, vlastně vůbec není vánoční, ale je smutná a zamilovaná a dlouhá, takže mi to třeba odpustíte.
Upřímně, vůbec jsem tuhle povídku takhle neplánovala. Měla mít jenom kolem tisícovky slov. No, nějak se rozrostla. Měla to být momentka. Je z toho lovestory. Sam se vůbec neměl objevit. Sam se objevil a přihlásil se o slovo, protože měl k tématu evidentně taky co říct.
Někdy si každý dělá, co chce.

Shrnutí: "Deane. Musíš pochopit. Když anděl přivede někoho zpět z pekla, vytvoří to mezi nimi pouto. Anděl nemůže nikdy odejít. Nikdy. A člověk nic z toho necítí."
Dean/Castiel

Užijte si krásné vánoce, Mary2. Burned into the ground

16. prosince 2013 v 13:05 | Mary |  *FF - Angel verse

Druhá část série Angel verse.
Shrnutí: Garciová narazí na podivný případ a vyžádá si Hotchovu konzultaci.
Hotch/Reid
Mary

povídka

10. prosince 2013 v 0:02 | Mary |  Jenom já
Ahoj, lidi,
vím, že si asi myslíte, že jsem se na vás vykašlala a nic jsem vám tenhle víkend nehodila, ale to není pravda. Nevím, co zase blogu hrabe, ale včera v noci jsem sem dávala novou povídku, a jemu se prostě nechce hodit to do novinek nebo co.
Takže pokud má někdo zájem přečíst si povídku, najdete ji v jednodílných crossech, nebo jednodušeji TADY.
Omlouvám se za potíže a doufám, že se vám bude povídka i tak líbit.

Mary

Děti času

8. prosince 2013 v 23:21 | Mary |  Jednodílné povídky

Crossover Doctor Who/Criminal Minds
Shrnutí: Po záchraně světa a fiasku s Donnou potřebuje Doktor vidět někoho, komu nezničil život.
Post Journey´s end, Criminal Minds blíže neurčeno.
Žádný pairing
Mary